Gizlilik Prensipleri

 

Öncelikle Teach-er.net olarak kullanıcılarımızın kişisel bilgileri ve mahremiyetlerini son derece önemsediğimizi bilmenizi isteriz.
 
Teach-er.net’e üye olmak hem eğitmenler hem öğrenciler için ücretsizdir. Eğitmenler ve öğrenciler Teach-er.net sitesitesinin ilgili kısımlarına profil bilgilerini girerek üyelik oluşturabilmektedirler.
 
Teach-er.net’in üyelik oluşturma aşamasında kullanıcıdan elektronik posta adresini, kullanıcı adını, şifresini ve kişisel bilgilerini talep etmesinin nedeni eğitmenler ile öğrencilerin birbirleriyle en etkin şekilde buluşabilmesini sağlamaktır. Bu kapsamda Teach-er.net’e üye olurken gereken bilgileri sizi en iyi şekilde tanıtacak biçimde girmeniz önem arzetmektedir.
 
Kullanıcılarımızın profil bilgileri dışındaki hiçbir kişisel bilgisi, izni olmadan Teach-er.net tarafından ifşa edilmez.
 
Profil bilgilerinizi profil sayfanızdaki "Profilimi Güncelle" linkine tıklayarak değiştirebilirsiniz.
 
Teach-er.net IP adreslerinizi, sunucumuzla ilgili problemleri teşhis etmek, problemlere çare bulmak ve siteye hizmet etmek için kullanır. Teach-er.net IP adreslerinizle hiçbir şekilde özel olarak kimliğinizi saptayabilecek bir bağlantı kurmaz. Sahtekarlık ve dolandırıcılığı önlemek amacıyla, IP adreslerini takip etme hakkımızı ve bu adresleri, gerektiğinde yargı mercileriyle paylaşma hakkımızı saklı tutmaktayız.
 
Teach-er.net’in kendisine gönderilen elektronik posta haberleşmelerini ve diğer kullanıcıların veya üçüncü şahısların aktiviteleriyle ilgili haberleşme bilgilerini toplama ve saklama hakkı mahfuzdur. Bu bilgileri gerektiğinde yargı mercileriyle paylaşma hakkımızı da saklı tutmaktayız.