Kullanım Şartları

 

  1. ►Üyeler suç teşkil edecek veya yasal takip gerektirecek eylemler içinde bulunamazlar.

  2. ►Üyeler, kullanıcı içeriklerinde; hakaret içeren, küçük düşürücü, müstehcen, pornografik, kötü niyetli, saldırı amaçlı ve üçüncü şahısların hak ve hukukunu ihlal edici ifadeler kullanamayacaklarını kabul ve taahhüt ederler.

  3. ►Üyeler, Teach-er.net’te profil oluştururken verdikleri bilgilerin ve onaylı üye olabilmek için Teach-er.net’e gönderdikleri belgelerin doğruluğundan sorumludurlar.

  4. ►Teach-er.net, siteye kayıtlı olan eğitmenler ile ders almak isteyen öğrenciler arasındaki iletişime karışmamaktadır. Eğitmenler ile öğrenciler arasında kaynaklanan anlaşmazlık ve sorunlarda Teach-er.net sorumluluk kabul etmez. Böyle bir durumda ortaya çıkabilecek iddia, zarar, maddi veya manevi kayıp, hasar veya zarardan Teach-er.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  5. ►Üyeler, bir başkasının gizlilik veya yayın haklarını çiğneyen ya da telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya da bu belirtilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dahil olmak üzere; sahibinden ya da haklarını elinde tutandan önceden izin almaksızın, başkalarının haklarını çiğneyen ya da ters düşen, hiç bir bilgi, yazılım ya da başka malzeme yayımlayamaz ya da iletemez. Kendisinin mevcut olan bir telif hakkının ihlal edildiğine inananlar Teach-er.net ile temasa geçmelidirler. 

  6. ►Kullanıcıların birbirine spam mesaj göndermeleri kesinlikle yasaktır. Teach-er.net bu tür mesajlar gönderen kullanıcıların üyeliğini dondurma veya iptal etme hakkına sahiptir.

  7. ►Site kullanıcılar için olup, şirketler veya işletmeler veya örgütler sitede sunulan hizmetleri sitenin amacı dışında herhangi bir ticari amaç için kullanamaz. Sitede yer alan bilgiler, fotoğraflar, kullanıcı videoları, linkler kopyalanarak başka bir ürün veya hizmet için kullanılamaz.

  8. ►Üyeler, en az 18 yaşında olduğunu teyit eder. 18 yaşından küçük olan öğrenciler ve eğitmenler velilerinin iznini almak kaydıyla siteye üye olabilirler.