NASIL ÇALIŞIR?

 

ÖZEL DERS VERMEK İSTEYENLER İÇİN;

 

1-ÜCRETSİZ ÜYE OL
Sitemize üye olmak ücretsizdir. Üye olmak için gerekli bilgileri girerek profilinizi oluşturabilir, özel derse ihtiyaç duyan öğrencilerin sizi kısa zamanda bulmasını sağlayabilirsiniz.
 
2-PROFİLİNİ GÜÇLENDİR
Kendinizle ilgili kapsamlı bilgiler vermeniz, takviminizi ayrıntılı doldurmanız ve profilinizi güçlendirmeniz öğrenci bulmanızı kolaylaştıracaktır. Bunun için profilinize tanıtım videonuzu yükleyebilir, profilinizi sosyal medyada paylaşabilir, öğrencilerinizden sizi değerlendirmelerini isteyebilir ve gerekli belgeleri bize göndererek Onaylı Üye olup güvenilirliğinizi artırabilirsiniz.
 
3-ÜYELİK PAKETLERİ İLE AVANTAJ YAKALA
Üyelik paketleri sitemizin anasayfasında ve arama sayfalarında üst sırada görünmenizi, sitemize ders talebi oluşturan öğrencilerin iletişim bilgilerini görebilmenizi ve onlara dönüş yapabilmenizi sağlar.
 
4-ÖĞRENCİ İLE İLETİŞİME GEÇ
Ücretsiz üye olup öğrencilerin size telefon ya da e-posta ile ulaşmalarını bekleyebilir ya da üyelik paketlerimizi satın alarak özel ders talebinde bulunan öğrencilerimize telefon ya da e-posta ile kendiniz ulaşabilirsiniz.
 
5-DERSE BAŞLA

İletişime geçtiğiniz öğrenci ile kararlaştırdığınız mekanda buluşup, özel dersinizi verebilirsiniz.

 

ÖZEL DERS ALMAK İSTEYENLER İÇİN;

 

1-ÜCRETSİZ ÜYE OL
Sitemize üye olmak ücretsizdir. Üye olmak için gerekli bilgileri girerek profilinizi oluşturabilir, bulunduğunuz yere ve bütçenize en uygun öğretmeni seçerek özel dersinize başlayabilirsiniz.
 
2-ÖĞRETMENİNİ KENDİN BUL
Özel ders almak istediğiniz alan, bulunduğunuz yer ve bütçenize göre arama yaparak öğretmenleri görüntüleyebilir, öğretmenler hakkındaki değerlendirmeleri inceleyebilir, size en uygun öğretmenin profiline girerek iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz öğretmenle ister e-postayla ister telefonla iletişime geçip özel dersinize başlayabilirsiniz.
 
3-DERS TALEBİ OLUŞTUR, ÖĞRETMENLER SENİ BULSUN
Sitemize ücretsiz üye olarak ders talebi oluşturabilirsiniz. Ders talebinizde istenen bilgileri doldurduğunuzda, sistemimiz verdiğiniz bilgilere uygun öğretmenlere iletişim bilgilerinizi iletecektir. Öğretmenlerimiz sizlerle e-posta veya telefon ile iletişime geçeceklerdir.
 
4-DERSE BAŞLA
İletişime geçtiğiniz öğretmen ile kararlaştırdığınız mekanda buluşup, derslere başlayabilirsiniz.
 
5-ÖĞRETMENİNİ DEĞERLENDİR
Özel ders aldığınız öğretmeni profil sayfasında değerlendirerek diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.