Ödeme ve İade

Teach-er.net’e üye olmak hem eğitmenler hem öğrenciler için ücretsizdir. Ancak Teach-er.net anasayfasında/ arama sayfalarında üst sıralarda görünmek ve Teach-er.net sitesinde özel ders talebi oluşturan öğrencilere dönüş yapmak isteyen eğitmenler Üyelik Paketi satın almalıdırlar.

3 tür üyelik paketimiz bulunmaktadır.

Üyelik paketlerimizi almak isteyen kullanıcılarımız seçtikleri üyelik paketi ücretini Havale veya EFT yoluyla Teach-er.net banka hesap numarasına gönderebilirler. Üyelik paketi ücretinin transferi sırasında açıklama kısmına isim, soyisim ve üyelik paketinin çeşidinin yazılması gerekmektedir (Ör: Ferhat Yücel-12 aylık ya da Ferhat Yücel-Gold).

Teach-er.net, üyelik aidatı ödeyen eğitmenlere, bir yıl içinde, en az bir özel ders öğrencisi bulabilmeyi tahahhüt eder. Bir yıl içinde Teach-er.net tarafından, en az bir özel ders öğrencisi sağlanamaması durumunda eğitmene ödediği üyelik aidatı iade edilir.

Üyelik paketi satın almış kullanıcılarımız, üyelik iptallerine ilişkin taleplerini ödeme tarihinden itibaren 7 gün içerisinde Teach-er.net adresine e-posta ile iletebilirler. Sözkonusu sürenin bitimini müteakiben ve üyeliğin Teach-er.net tarafından onaylanmasının ardından talep edilen üyelik iptallerinde üyelik aidatının geri ödenmesi mümkün değildir.

Teach-er.net üyelik sözleşme kurallarına uymadığı için üyeliği silinen kullanıcılara ücret iadesi yapılmaz.

Teach-er.net kullanıcılara bilgi vermeksizin fiyat politikasını değiştirme yetkisine sahiptir.Üyelerimiz satın aldıkları üyelik paketinin süresi dolana kadar sözkonusu fiyat değişikliklerinden etkilenmeyeceklerdir.