SIKÇA SORULAN SORULAR

 

Eğitmenler;

►Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım ?

Eğer öğretmenseniz veya bir konuda eğitim verebileceğinizi düşünüyorsanız sitemize eğitmen olarak ücretsiz üye olabilirsiniz.  Özel ders almak isteyen kullanıcılarımız profil sayfanızdaki iletişim bilgileri üzerinden sizlerle iletişime geçeceklerdir. Ayrıca “Üyelik Paketi” satın alarak özel ders arayan öğrencileri kendiniz arayabilirsiniz.

Nasıl Üye Olabilirim ?

Sitemizin sağ üst köşesinde bulunan "Üye Ol" sekmesini tıklayıp istenen bilgileri doldurarak kolayca sitemize üye olabilirsiniz. Profil sayfanızda kendinizle ilgili kapsamlı bilgiler vermeniz, takviminizi ayrıntılı doldurmanız ve profilinizi güçlendirmeniz öğrenci bulmanızı kolaylaştıracaktır.

Üyelik Paketi satın almanın avantajları nelerdir?

“Üyelik Paketi” satın aldığınızda profiliniz anasayfada ve arama sayfalarında üst sıralarda görünecektir. Ayrıca sitemizde ders talebi oluşturan öğrencilerin iletişim bilgilerini görebilecek ve onlara dönüş yapabileceksiniz

Eğitmen olarak üye olabilmek için profesyonel öğretmen veya eğitmen olmam gerekiyor mu?
Hayır, bir konuda eğitim verebileceğinizi düşünüyorsanız, profesyonel öğretmen veya eğitmen olmasanız bile sitemize eğitmen olarak üye olabilirsiniz.
 
Özel ders saat ücretim ne kadar olmalı?
Ders saat ücretlerini eğitmenin kendisi belirlemektedir. Bu konuda sitemizin belirlediği herhangi bir kriter yoktur. Bulunduğunuz şehirde ders verdiğiniz alandaki diğer eğitmenlerin saatlik ücretlerini gözönünde bulundurarak ücretinizi belirlemek öğrenci bulmanızı kolaylaştıracaktır.
 
Teach-er.net’e üyelik ücreti ne kadardır?
Teach-er.net’e üye olmak ücretsizdir. Ancak “Üyelik Paketleri”ni satın alarak ücretli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
 
Üye olduktan sonra profilimi gösteren bir web sayfam olacak mı?
Evet, "http://www.teach-er.net/" adresinde bir profil sayfanız olacaktır.
 
Ders verdiğim alan Teach_er.net’te bulunmuyor, ne yapmalıyım?
Ders verdiğiniz kategori sitemizde belirlenen kategorilerden birine girmiyorsa “Diğer” seçeneğini işaretleyip, açıklama kısmına ders verdiğiniz alanı yazabilirsiniz. Eğer ders verdiğiniz alanın ayrı bir kategori olarak belirlenmesi gerektiğini düşünüyorsanız bize e-posta ile bildiriniz.
 
►Üyeliğimi iptal etmek istiyorum nasıl yapabilirim ?
Profilinizdeki “Üyelik iptal” linkini kullanarak üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.
 
►Aramalarda üst sıralarda nasıl çıkabilirim?
Teach-er.net anasayfasında ve arama sayfalarında üst sıralarda çıkmak istiyorsanız “Üyelik Paketi” satın almalısınız. Ayrıca, sitemize düzenli giriş yapmanız, profilinizi sosyal medyada paylaşmanız ve değerlendirilme sayınızın miktarı eğitmenleri üst sıralara taşıyan diğer etmenlerdir.
 
Öğrenciyim, Sitenizde Ders Verebilir Miyim?
Evet, bir konuda eğitim verebileceğinizi düşünüyorsanız sitemize eğitmen olarak üye olabilirsiniz. 18 yaşından küçük bir eğitmenseniz velinizin iznini almak kaydıyla siteye üye olabileceğinizi hatırlatmak isteriz.
 
Siteye üye oldum, profilimi güçlendirmek için neler yapabilirim?
Profilinizdeki tüm bilgileri ve takviminizi ayrıntılı olarak doldurmanız, profilinize tanıtım videonuzu yüklemeniz, profilinizi sosyal medyada paylaşmanız, öğrencilerinizden sizi değerlendirmelerini isteyerek yorum sayınızı artırmanız ve gerekli belgeleri bize göndererek “Onaylı Üye” olmanız profilinizi güçlendirecektir.

 

Öğrenciler;

►Özel Ders Almak İstiyorum Ne Yapmalıyım ?
Özel ders almak istediğiniz alan, bulunduğunuz yer ve bütçenize göre arama yaparak öğretmenleri görüntüleyebilir, öğretmenler hakkındaki değerlendirmeleri inceleyebilir, size en uygun öğretmenin profiline girerek iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ya da sitemize ücretsiz üye olarak ders talebi oluşturabilirsiniz. Ders talebinizde istenen bilgileri doldurduğunuzda sistemimiz bu bilgilere göre uygun öğretmenlere iletişim bilgilerinizi iletecektir. Öğretmenlerimiz sizlerle iletişime geçeceklerdir.

►Nasıl Üye Olabilirim?
Sitemizin sağ üst köşesinde bulunan “Üye Ol” sekmesini tıklayıp istenen bilgileri doldurarak üye olabilirsiniz.
 
Neden Ders Talebi Oluşturmalıyım?
Sitemize ücretsiz üye olarak ders talebi oluşturduğunuzda, sistemimiz ders talebinizdeki bilgilere göre uygun öğretmenlere iletişim bilgilerinizi iletecektir. Öğretmenlerimiz sizlerle e-posta veya telefon ile iletişime geçeceklerdir. Sizinle iletişime geçilmemesi halinde Teach-er.net olarak biz sizinle iletişime geçeceğiz.
 
Ders almak istediğim alan Teach_er.net’te bulunmuyor, ne yapmalıyım?
Sitemizde olmayan bir alanda ders almak istiyorsanız bu alanı bize e-posta ile bildiriniz, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
 
Teach-er.net’te bulduğum öğretmen ile nasıl iletişime geçebilirim?
Seçtiğiniz öğretmenin profil sayfasında bulunan telefon numarası veya e-mail adresi üzerinden öğretmeniniz ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Teach_er.net üzerinden seçtiğim öğretmene ulaşamazsam ne yapmam gerekir?
Teach-er.net üzerinden seçtiğim öğretmenin size geri dönüş yapmaması halinde genel ders talebi oluşturarak müsait olan öğretmenlerin sizinle iletişime geçmelerini beklemeniz daha verimli olabilir. Eğer yine de sizinle iletişim kurulmazsa kurum olarak biz sizinle iletişime geçeceğiz.