Üyelik Sözleşmesi

 

 1. Teach-er.net’e üye olmak hem eğitmenler hem öğrenciler için ücretsizdir. Ancak Teach-er.net anasayfasında/ arama sayfalarında üst sıralarda görünmek ve Teach-er.net sitesinde özel ders talebi oluşturan öğrencilere dönüş yapmak isteyen eğitmenler Üyelik Paketi satın almalıdırlar.
 2.  
 3. Eğitmenler ve öğrenciler sitenin ilgili kısmına kişisel bilgilerini girerek üyelik profili oluşturabilirler. Üyeler Teach-er.net’e kayıt olurken verdikleri profil bilgilerinin doğruluğundan kendileri sorumludur. Sözkonusu bilgilerin doğru olmaması durumunda Teach-er.net üyelik bilgilerinizde değişiklik yapma, üyeliğinizi dondurma veya üyeliğinizi iptal etme hakkına sahiptir. Üye olan eğitmenler profillerinde sundukları bilgilerin doğruluğunu belgeleyerek onaylı üye olabilmektedirler.
 4.  
 5. Her kullanıcı sadece bir üyelik oluşturma hakkına sahiptir. Teach-er.net üyeliği kişiye özgü olup, başkasına ödünç olarak verilemez veya devredilemez.
 6.  
 7. Kullanıcılar Teach-er.net’e üye olmakla kendilerine mesaj veya bilgi e-postaları gönderilmesini kabul etmiş sayılırlar (Mesaj veya e-posta almak istemeyen kullanıcılar Teacher.net’e bilgi verebilirler).
 8.  
 9. Teach-er.net’e kayıt olurken talep edilen iletişim bilgilerinin (telefon, e-posta, sosyal medya hesapları, web adresi) bu alanların dışındaki alanlara (örneğin açıklama kısmına) girilmesi yasaktır.
 10.  
 11. 18 yaşından küçük olan öğrenciler ve eğitmenler velilerinin iznini almak kaydıyla siteye üye olabilirler.
 12.  
 13. Üyeler diledikleri takdirde üyeliklerini iptal etme hakkına sahiptir. Üyelik iptali talebinde bulunan kullanıcıların bu konuda tarafımıza e-posta göndermeleri gerekmektedir. Üyeliğin Teach-er.net tarafından onaylanmasının ardından talep edilen üyelik iptallerinde üyelik aidatının geri ödenmesi mümkün değildir.
 14.  
 15. Üye profiline girilen kişisel bilgilerin başka kullanıcılar tarafından görünmesi üyenin kendi sorumluluğundadır. Bu konu ile ilgili doğabilecek olumsuz durumlardan (SPAM e-postaları, telefon ile rahatsız edilme gibi) Teach-er.net sorumlu değildir. Üyelerin isteği olmadan üyelik bilgileri üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
 16.  
 17. Üyelerin ihmallerinden kaynaklanan sorunlarından (üyelik şifresi gibi bilgilerin paylaşılması vs.) Teach-er.net sorumlu değildir.
 18.  
 19. Özel ders hizmetinin alınması/verilmesi sırasında üyeler kendi güvenliklerini sağlamakla yükümlü olup, doğabilecek sorunlardan Teach-er.net sorumlu değildir.
 20.  
 21. Üyelerin verdikleri derslerden hakettikleri ücretlerden doğacak olası vergilerden Teach-er.net sorumlu değildir.
 22.  
 23. Teach-er.net üzerinden ders talebinde bulunan kullanıcıların iletişim bilgilerinin üçüncü kişilerle paylaşılması yasaktır.
 24.  
 25. Teach-er.net üyelere önceden haber vermeksizin üyelerinin profil sayfalarına ve bilgilerine erişim sağlama veya üyelerin profil bilgilerinde değişiklik yapma hakkını elinde tutmaktadır.
 26.  
 27. Teach-er.net ihtiyaç halinde bu sözleşmedeki maddeleri değiştirme veya düzenleme, sözleşmeye madde ekleme veya çıkarma hakkına sahiptir.
 28.  
 29. Herhangi bir üye hakkında bilgi talep edilmesi durumunda ilgili üyeye ait tüm bilgiler yasal merciler ile paylaşılabilir.
 30.  
 31. Sitemize kayıt olan tüm kullanıcılar (eğitmen ve öğrenciler) yukarıdaki tüm kuralları kabul etmiş sayılır. Üyenin sözkonusu kurallara uymadığının herhangi bir yolla tespit edilmesi halinde, üyenin gönderdiği tüm mesajlar silinebilir, kullanıcıya haber vermeden profilinde değişiklik yapılabilir, üyeliği dondurulabilir veya üyeliği tamamen silinebilir. Üyelerin yukarıdaki koşullara uymamasından kaynaklanabilecek sorun veya zararlardan Teach-er.net sorumlu değildir.